Оренда автобуса з водієм для поїздки в Житомир – недорого, якісно, зручно

Автобусні перевезення є необхідним елементом організації різних заходів: зустріч великих груп людей з аеропорту, залізничного вокзалу, організація туристичних поїздок та екскурсій, обслуговування банкетів, весіль та інших урочистостей. Завчасно подбавши про те, щоб доставити групу людей в потрібне місце, організатори заходів можуть бути впевнені, що все пройде без неприємностей.

Переваги оренди транспортних засобів беззаперечні:
– автобусні перевезення з водієм можна замовити завчасно;
– є можливість організації погодинної і подобової оренди;
– обслуговування клієнтів на комфортабельних автобусах здійснюється висококваліфікованими водіями. До слова, вся наша команда є молодою та ініціативною. Наша компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи на здійснення транспортних перевезень.
Автопарк нашої фірми також постійно оновлюється, тому клієнтам можна не переживати про комфорт і безпеку автобусних перевезень. Кожен кілометр дороги промайне непомітно, адже під час поїздки клієнти зможуть розслабитися і сповна насолодитися прекрасними краєвидами, що відкриваються з вікна. М’які зручні крісла, побутова інфраструктура нашого транспорту також сприяють цьому.

Наш водій гарантує:
– своєчасне прибуття на місце посадки;
– допомогу в навантаженні і вивантаженні багажу (до слова, багажники наших автобусів є дуже місткими, що дозволяє упакувати об’ємні сумки та валізи);
– зупинки в дорозі в разі необхідності в будь-якому не забороненому для цього місці.
Клієнти мають можливість замовити автобуси різної пасажиромісткості, тобто ми візьмемося обслуговувати і невеликий захід, на який запрошено до десятка чоловік, і грандіозні свята з величезною кількістю гостей.
Пасажирські автобусні перевезення, які пропонує наша фірма, приємно здивують замовника ще й своєю ціною. Вартість наших послуг не перевищує середньоринкову.
Таким чином, якщо вам необхідний великий, зручний, комфортний автобус для перевезення ваших гостей або ділових делегацій, не потрібно його купувати. Оптимальний вихід з цієї ситуації – оренда автобуса з водієм у компанії «Преміум-Сервіс ЛТД».
Зателефонуйте нам завчасно, і ми підберемо для вас автобус, що підходить за всіма критеріями і параметрами!

Доступны для заказа транспортные средства

Наши партнеры

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP