Довіз працівників до місця роботи

Успішність всієї компанії безпосередньо залежить від професіоналізму робочого персоналу, а також від точного дотримання графіка робочих годин та своєчасного приходу працівників на робочі місця. Довіз працівників до місця роботи пропонує безліч транспортних фірм, які займаються пасажирськими перевезеннями. Послуга оренди автотранспорту з водієм для працівників організацій на даний момент залишається досить затребуваною.
Наша компанія – ТзоВ «Преміум-Сервіс ЛТД» – тривалий час займається перевезенням пасажирів. Звернувшись за допомогою у нашу фірму, ви заощадите свій час та бюджет. Відповідність сервісу «ціна-якість» задовольнить усі вимоги навіть найвибагливіших замовників. Довіз працівників до місця роботи проводиться автотранспортом, який за зовнішнім виглядом і класом найбільше підійде вашій компанії.
Автобусами та мікроавтобусами, орендованими для персоналу, керують досвідчені водії, які пройшли спеціалізовану професійну підготовку і мають великий досвід роботи.

Переваги співпраці з нами

Автопарк нашої компанії складається з великої кількості різних транспортних засобів. Всі авто ретельно проходять технічний огляд. Кожен автомобіль знаходиться в справному стані. Організований довіз робочого персоналу дозволяє фірмі набагато підвищити рівень ефективності праці.
Довіз працівників до місця роботи може бути запропонований в різних варіантах:
– за запланованим графіком, щодня;
– доставка до потрібного пункту і назад в певний час.
Наші професійні диспетчери ретельно продумають деталі маршруту і оберуть найбільш підходящі і оптимальні варіанти.
Послуга довозу працівників до місця роботи від нашої компанії значно зменшить запізнення колективу або окремих працівників, скоротить простої в заторах і збільшить продуктивність праці всієї вашої компанії.
Укласти договір можна не тільки на щоденне перевезення персоналу, але й на певні календарні дати. Наші водії у зазначений термін і без проблем доставлять кожного працівника на роботу і назад. Завжди чистий і презентабельний транспорт – це наша візитна картка. До будь-якого замовника ми знайдемо індивідуальний підхід, а також врахуємо всі його побажання і вимоги.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP