Довіз та розвезення співробітників офісу

Чітко організований і безпечний довіз працівників компанії до місця роботи свідчить про досвідченість керівника та успішність бізнесу в цілому. Замовлений довіз працівників включає не тільки переміщення співробітників з одного місця до іншого. Кожне перевезення в будь-якому місті України може перетворитися на справжню екскурсійну подорож від точки відправлення до офісу.
Така послуга, як довіз працівників до офісу, яку надає компанія ТзОВ «Преміум-Сервіс ЛТД», раз і назавжди допоможе вам впоратися з проблемою запізнень співробітників на роботу. Довіз працівників до місця роботи комфортними автобусами та мікроавтобусами нашої фірми буде найкращою заміною громадському транспорту. Ранкові запізнення через затори і переповнені маршрутки точно не підуть на користь вашим співробітникам. За доступну ціну ми пропонуємо комфортні та зручні автобуси і мікроавтобуси для перевезень ваших працівників.

Чому вигідний довіз та розвезення працівників?

Безперечно, довіз працівників в офіс може знадобитися не тільки для безпечного перевезення до робочого місця. Якщо ваша фірма запланувала проведення корпоративного свята, ми з великим задоволенням допоможемо вам швидко доставити ваших співробітників до місця призначення. Маршрути поїздок складаються заздалегідь з урахуванням ваших побажань і фінансових можливостей. Крім того, є можливість орендувати транспорт навіть у вихідні дні та свята.

Переваги роботи з нами

Наш великий автопарк дає можливість підібрати найкращий вид транспорту для кожного клієнта. У наших автобусах, мікроавтобусах і автомобілях є:
– опалення в салонах, необхідне, особливо взимку і восени;
– кондиціонери, які рятують від спеки влітку;
– аудіо- та відеотехніка;
– зручні сидіння для пасажирів.
Наша компанія розплановує довіз працівників в офіс так, щоб співробітникам вашої організації було якомога комфортніше, а вас влаштувала доступна ціна. Так само, звертаємо особливу увагу на те, що у дорозі завжди можливі затримки транспорту через затори. Саме тому водії нашої фірми завчасно виїжджають до вказаного місця і вибирають оптимальні маршрути, де ймовірність заторів дуже мала. Головне для нас – створити максимально комфортні умови поїздки для працівників вашої компанії.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP