• 2018 - Підписано контракт на спеціальні регулярні перевезення з ПП ``Мідас-Трейд``

  Виробничо-комерційна компанія ``Мідас-Трейд`` вже встигла зайняти гідне місце на ринку поліпропіленової тари в Україні.
  Підприємство оснащене сучасним обладнанням від кращих європейських виробників для виготовлення транспортної упаковки. Впроваджені сучасні системи управління, які дозволяють виготовити поліпропіленову упаковку в стислі терміни. ТзОВ ``Преміум-Сервіс ЛТД`` забезпечує якісний та вчасний довіз працівників компанії додому новими мікроавтобусами марки Volkswagen Crafter.

 • 2017 - Підписано контракт на спеціальні регулярні перевезення з ТОВ „Анекс Плюс``

  Українська компанія-партнер відомої польської корпорації-виробника дитячих колясок одразу ж обрала ТзОВ ``Преміум-Сервіс ЛТД`` єдиним перевізником своїх працівників на роботу та додому, оскільки не на словах знає про виняткову якість та надійність надаваних нами послуг.

 • 2016 - Підписано контракт на міжнародні автобусні перевезення з ТОВ „Кромберг енд Шуберт Житомир”.

  Другий завод міжнародної корпорації «Кромберг енд Шуберт» в Україні та 29-й у світі. До кінця 2016 року планується відкрити понад 5000 робочих місць. Завод співпрацює з аналогічними підприємствами в румунських містах Медіаш, Надаб та Тімішоара, куди, власне, і доставляє своїх працівників для навчання та технічної допомоги.
 • 2015 - Підписано контракт з СП ТОВ „Модерн-Експо”

  Група компаній «Модерн-Експо» — міжнародний холдинг, провідний виробник і постачальник торгового обладнання в більш ніж 55 країн Європи, СНД, Близького Сходу, Північної Африки та Південної Америки. Входить до списку 500 найбагатших компаній України.

 • 2012 - Підписано контракт з ПАТ „Богдан Моторс Україна”

  Одна з найбільш динамічних з розвитку компаній в Україні, об’єднує в собі потужності для виробництва автобусів і тролейбусів, легкових авто, вантажної та комерційної техніки, а також має власну розгалужену торгово-сервісну мережу.

 • 2011 - Підписано контракт з АТ „СКФ Україна”

  Публічне акціонерне товариство «СКФ Україна», яке входить в корпорацію SKF, є єдиним в Україні виробником роликових конічних підшипників та компонентів до них. Сьогодні підприємство постачає підшипники в країни СНД та Європи, а також у країни Азії та Південної Америки.

 • 2008 - Підписано контракт з ТОВ „Кромберг енд Шуберт Україна”

  Підприємство зі 100% іноземними інвестиціями з виготовлення електричних бортових кабельних систем для автомобілів. На сьогодні існує 28 підприємств “Кромберг енд Шуберт” у цілому світі, де працює понад 20 000 працівників. Підприємство постачає свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (Volkswagen, BMW, Audi, Mercedes).

2006 - cтворення компанії