Корпоративні таксі

У багатьох містах України таксі, автобуси та мікроавтобуси – один з найпопулярніших видів пасажирського транспорту. Це найоптимальніший варіант для невеликих компаній, які організовують корпоративні перевезення з робочою метою або для відпочинку. Корпоративні таксі в таких випадках досить зручні, оскільки дають можливість всім працівникам одночасно добиратися до пунктів призначення, здійснювати поїздки в комфортабельних умовах.
Корпоративні таксі – це правильне рішення проблем із зустрічами делегацій, організацією екскурсій та ін.
Спільні подорожі об’єднують колектив, а оренда транспорту з досвідченим водієм звільняє організаторів від безлічі проблем з плануванням перевезення колективу. Всі клопоти в таких випадках бере на себе наша компанія. Після підписання договору про співпрацю ви отримуєте допомогу професійного водія, який допоможе у вирішенні будь-яких проблем в дорозі, підбере оптимальний і безпечний маршрут, забезпечить своєчасну доставку працівників до вказаного місця із максимальним комфортом.

Корпоративні таксі нашої компанії

Нашою компанією передбачені корпоративні таксі для різних ситуацій:
• організація перевезень під час весілля одного зі співробітників. Гості свята залишаться задоволеними, адже комфортний, зручний автобус довезе їх у потрібне місце, не примушуючи чекати довго, дозволить розслабитися і відпочити у дорозі;
• перевезення будь-якої кількості пасажирів на екскурсію, на природу, або на певну презентацію, тренінг чи довіз делегацій на конференції та збори. Ми маємо у своєму розпорядженні відповідні транспортні засоби – комфортні автобуси з кондиціонерами та зручними кріслами.

Переваги співпраці з нами

Наша компанія надає в оренду великий вибір автомобілів та автобусів різного класу. Керують автотранспортом лише висококваліфіковані водії. Усе просто – замовте корпоративні таксі, зателефонувавши нашому диспетчеру, обговоріть з ним усі деталі і оформіть заявку.
У нашому дружному колективі працюють професійні водії із великим стажем роботи. Вони можуть перетворити будь-яку нудну поїздку у захоплюючу подорож, а також позбавлять вас від зайвих простоїв в дорозі і небезпечних маршрутів. Технічний огляд та робота досвідчених механіків забезпечать максимальний захист кожного з пасажирів під час поїздок на корпоративних таксі.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP