Оптимальне рішення для ділових людей – оренда автобуса з водієм для поїздки в Тернопіль

У житті часто виникають ситуації, коли треба здійснити трансфер великої групи людей.

Це може бути:
— зустріч офіційної делегації в аеропорту або на вокзалі;
– туристична поїздка;
– екскурсійний тур;
– обслуговування з’їздів, конференцій;
– весілля і т.д.

Організатори цих заходів повинні завчасно подбати про те, щоб безпечно доставити своїх гостей в потрібне місце і з комфортом. Високоякісно вирішити ці завдання допоможе наша організація, яка займається автобусними перевезеннями. Замовте заздалегідь потрібний вам трансфер, і з цього моменту всі турботи по його організації ляжуть на наші плечі. Наші диспетчери і водії є справжніми майстрами своєї справи. Завдяки сучасному підходу до роботи, поїздка залишить у пам’яті клієнта тільки приємні спогади. Наша компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи на здійснення транспортних перевезень. Крім того, клієнти можуть бути впевненими в тому, що вони зможуть налагодити психологічний контакт з водієм, що також важливо під час поїздки. У разі необхідності водій зможе зробити зупинку в дозволеному для цього місці, а також допомогти з навантаженням і розвантаженням багажу.
Автобусні перевезення, які здійснюються нашою фірмою, мають ще один беззаперечний плюс: офіційне укладання договорів, що є додатковою гарантією надійності і безпеки.
Окремо варто відзначити наш автобусний парк, який складають транспортні засоби різної пасажиромісткості. Тобто, в автопарку компанії є як мікроавтобуси, за допомогою яких можна обслуговувати до десятка людей, так і великі автобуси з побутовою інфраструктурою, що забезпечує комфорт пасажирів. Всі автобуси виготовлені провідними світовими брендами. Транспортні засоби регулярно проходять техогляд і підтримуються в належному технічному стані.
Оренда автобуса з водієм для поїздки в Тернопіль вигідна ще й тому, що ваші гості або ви самі не повинні турбуватися про комфорт поїздки.

Наші автобуси оснащені:
– відкидними сидіннями з м’якими спинками і підголівниками;
– кондиціонерами;
– CD, DVD, MP-3;
– мікрофонами (у великих автобусах);
– великими багажними відділеннями.
Оренда автобуса з водієм для поїздки в Тернопіль – відмінне рішення для людей, що цінують комфорт, безпеку і бажають отримати найкращий сервіс. Звертайтеся до нас за вказаними телефонами – і забудьте про турботи, пов’язані з організацією пасажирських перевезень!

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP