Оренда мікроавтобуса з водієм в Луцьку
Якщо вам потрібно комфортно перевезти будь-яку кількість людей в місті Луцьку, ми пропонуємо скористатися послугою оренди мікроавтобуса з водієм. Пасажирські перевезення – це наш профіль. Ми пропонуємо автотранспорт різного класу і пасажиромісткості.
Всі, хто хоч раз скористувався послугами нашої фірми, відзначають високу якість пасажирських перевезень та доступні ціни (вартість наших послуг може змінюватися залежно від марки автотранспорту).

Замовити мікроавтобус з водієм в Луцьку найвигідніше у нас

Наша компанія має багато переваг. Ми вибилися в лідери завдяки таким факторам:
– висока оперативність виконання замовлень. Подавши заявку, клієнт фірми може бути впевнений, що транспортний засіб буде наданий оперативно і без зайвої тяганини з документацією;
– чесність і прозорість роботи. Всі пасажирські перевезення наша компанія здійснює відповідно до закону і відповідно до ліцензій на даний вид діяльності;
– гнучкі фінансові умови. Ми не тільки пропонуємо автобусні перевезення з водієм в Луцьку за доступними цінами, а й маємо практику надання відстрочок платежів і навіть систему лояльності для постійних клієнтів.
Наш автопарк складається з великої кількості транспортних засобів високої комфортабельності. Салони наших мікроавтобусів обладнані кондиціонерами, аудіо- та відеотехнікою. Оренда мікроавтобуса з водієм у нашій компанії – це гарантія безпеки та комфорту під час поїздки. Ви не будете хвилюватися з приводу затримок в дорозі і швидко доберетеся до пункту призначення.

Переваги нашої компанії

Ми по праву можемо називатися найдосвідченішим провайдером в сфері пасажирських перевезень. Про це свідчить величезна кількість позитивних відгуків наших клієнтів. Наша компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи на здійснення транспортних перевезень. Адже головне для пасажирів – надійність і безпека під час поїздки на орендованому авто.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP