Оренда мікроавтобуса з водієм для поїздки в місто Ужгород

Люди, які часто подорожують, рідко піддаються стресам. Вони зустрічають нових друзів, відвідують цікаві місця, дихають свіжим повітрям і в той же час забувають про свої проблеми і труднощі життя. Ви запланували відпочинок на природі з друзями, корпоративну поїздку з колегами, у вас важлива подія в житті – в такі моменти нічого не повинно вас турбувати. У більшості випадків кількість людей, які зібралися в дорогу, перевищує 8 осіб. Легковий автомобіль не зможе перевезти усіх, але й автобус у такому випадку буде недоречним. Оптимальний і найдешевший варіант – орендувати мікроавтобус з водієм.

Недорого замовити мікроавтобус з водієм для поїздки в Ужгород

Компанія «Преміум-Сервіс ЛТД» пропонує вигідні умови оренди мікроавтобусів. Ми маємо великий парк транспортних засобів, завдяки чому ви можете підібрати зручний графік поїздки та доступну ціну оренди.
Наша компанія зацікавлена ​​в якісній роботі водіїв мікроавтобусів, оскільки несе відповідальність за безпеку кожного пасажира в дорозі. Таким чином, ви можете спокійно подорожувати і насолоджуватися комфортною поїздкою. Ваше життя в надійних руках наших професійних водіїв – працелюбних, пунктуальних і уважних на дорозі в будь-який час доби.

Замовити мікроавтобус з водієм для поїздки в Ужгород

Наша транспортна компанія подбала не лише про безпечне перевезення пасажирів, але й про комфорт у мікроавтобусах. Просторі салони дозволяють почувати себе вільно і впевнено. Сівши в зручні крісла, ви не помітите, як швидко пролетить час у дорозі. Наші водії – майстри своєї справи.
У вас, напевно, виникне запитання, чи є у нас ліцензія і документи на легальне перевезення людей мікроавтобусами? Наша відповідь – так. Ми офіційно ліцензовані на перевезення пасажирів як територією України, так і за кордоном.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP