Оренда туристичного автобуса

Подорожі на автобусах – це завжди зручно, швидко і порівняно недорого. Орендований транспорт дає можливість самому вирішувати, о якій годині розпочинати подорож, де зупинятися, які цікаві місця відвідати. Тому оренда туристичних автобусів від фірм-перевізників, що надають послуги пасажирських перевезень містами України, – ідеальний варіант.
Оренда туристичного автобуса передбачає прокат транспорту разом із досвідченими водіями. Це кваліфіковані працівники з багаторічним стажем у галузі пасажирських перевезень. Всі співробітники навчені правилам поведінки з групами туристів і володіють всією необхідною інформацією для супроводу екскурсій.
Оренда туристичних автобусів – це послуга не лише для туристичних агентств. Нашим сервісом часто користуються спортсмени, групи музикантів, школи та університети, адміністрації міст та районів. Одна з наших головних переваг – доступні ціни. Також вам не потрібно буде пристосовуватися до нашого розкладу, ви зможете орендувати транспортний засіб на певну дату і час, який підійде саме вам. Автобус із водієм прибуде в зазначений термін на обумовлене з вами місце.

Переваги нашої компанії

Весь наш автотранспорт підходить для всіх видів поїздок і для перевезення будь-якої кількості людей на далекі відстані. Транспорт відрізняється підвищеним рівнем комфортності. У салонах наших авто дуже чисто і естетично. Ставши клієнтами нашої фірми, ви будете приємно здивовані якісними транспортними послугами за прийнятними цінами. У нас є всі необхідні документи, ліцензія на перевезення, що свідчить про наш професіоналізм.
Автопарк нашої компанії – це сучасно обладнані авто високої комфортності, що дають можливість вільно подорожувати будь-якими містами України. Наші авто довели свою безпеку багаторічною надійною роботою на дорогах країни.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP