kroschulogo1

ТОВ “Кромберг енд Шуберт Україна” – підприємство з 100% іноземними інвестиціями по виготовленню електричних бортових кабельних систем для автомобілів. На сьогоднішній день існує 29 підприємств “Кромберг енд Шуберт” у цілому світі де працюють понад 20000 працівників. Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes).

skf_corp_large

Публічне акціонерне товариство «СКФ Україна», яке входить в корпорацію SKF, є єдиним в Україні виробником роликових конічних підшипників та компонентів до них. На сьогодні підприємство постачає підшипники в країни СНД та Європи, а також в країни Азії та Америки.

modernlogo

Група компаній «Модерн-Експо» — міжнародний холдинг, провідний виробник і постачальник торгового обладнання в Центральній і Східній Європі, Азії та Північній Африці.

uazapchst1

Товариство з обмеженою відповідальністю “Укравтозапчастина”, засноване в 1995 році, на сьогоднішній день займає лідируючі позиції на ринках тракторів, сільськогосподарської і спеціалізованої техніки, мототехніки, запасних частин, акумуляторів, шин, дисків, мастильних, експлуатаційних і ремонтних матеріалів. Товарний каталог підприємства нараховує понад 42 000 найменувань. З провідними виробниками Росії, Білорусі, Чехії, Китаю, Індії діють близько 50 дилерських угод з постачання в Україну товарів оригінального виробництва.

transdanubia

Товариство з обмеженою відповідальністю “Трансданубія”. Представництво найбільшої компанії з вантажних перевезень у Європі, заснованої ще у 1965 році.

mouzenidis_travel

Головний офіс компанії Mouzenidis Travel розташований в Греції, в місті Салоніки, офіси туроператора діють на курортах і в регіонах країни: Афіни, Пієрія, п-ів Халкідіки, п-ів Пелопоннес, о. Крит, о. Корфу, о. Родос, о. Тасос, о. Закінф. Регіональна мережа компанії постійно розширюється, число регіональних офісів у містах України, Білорусі, Молдови, Казахстану, Румунії, Сербії, Латвії, Росії, Болгарії, Грузії, Польщі, Угорщини на сьогоднішній день перевищує 80 і продовжує зростати.

logo

ТзОВ “ЦУНАМІ” було засновано 2001 року у м. Рожище Волинської області. Основна спеціалізація – повний цикл переробки деревини. Налічує 250 працівників. Потужності – 2.000.000 м2 в рік. Сьогодні фірма “Цунамі” широко відома серед європейських виробників дерев’яних покриттів для підлоги.

bogdan

Корпорація «Богдан», одна з найбільш динамічних з розвитку компаній в Україні, об’єднує в собі потужності для виробництва автобусів і тролейбусів, легкових авто, вантажної та комерційної техніки, а також має власну розгалужену торгово-сервісну мережу.