Пасажирські перевезення Луцьк

Компанія «Преміум-Сервіс ЛТД» пропонує скористатися професійними транспортними послугами. Одним із наших головних профілів є пасажирські перевезення. Луцьк – це місто, в якому фірма має величезний автопарк, що нараховує більше шістдесяти спеціально обладнаних автобусів.
Індивідуальний сучасний підхід і необмеженість у пропозиціях ставлять нашу команду на перше місце серед конкурентів у сфері пасажирських перевезень в Луцьку. Крім того, завдяки можливості залучення орендованого транспорту у компаній-партнерів, ми маємо достатній ресурс для перевезень великих груп людей.

Наш профіль

Компанія надає транспортні послуги не тільки для перевезення пасажирів.
Подавши заявку, наші клієнти можуть розраховувати на максимально швидке надання автобусів для різних заходів за доступну ціну. «Преміум-Сервіс ЛТД» має високий рівень довіри серед замовників і часто організовує пасажирські перевезення в Луцьку для:
• Організації екскурсій
• Корпоративних свят
• Весіль
• Конференцій та відряджень
• Траурних заходів
Підбір водіїв здійснюється згідно з усіма законодавчими нормами, що забезпечує високий рівень безпеки наших клієнтів. Здійснюючи пасажирські перевезення в Луцьку, ми пишаємося тим, що всі наші пасажири застраховані від форс-мажорних випадків на дорозі.
Кожний транспортний засіб автопарку оснащений новітніми навігаційними системами, що допомагає нашим фахівцям швидко реагувати і не допускати затримок або простоїв в дорозі. Систематична перевірка технічного стану всіх механізмів, в тому числі і амортизаційних систем, дозволяє здійснювати комфортні пасажирські перевезення навіть при пересуванні по сільських дорогах.

Переваги компанії

За час роботи компанія «Преміум-Сервіс ЛТД» вибилася в лідери завдяки тому, що керується рядом першочергових принципів:
• Висока оперативність виконання замовлень. Подавши заявку, клієнт фірми може розраховувати на оперативне надання транспортного засобу без зайвої тяганини з документацією. Наші співробітники мають величезний досвід роботи, який допоможе заощадити левову частку часу.
• Чесність і прозорість роботи. Всі замовлення нашої компанії здійснюються відповідно до чинних законів України і відповідно до ліцензій на даний вид діяльності.
• Гнучкі фінансові умови. Ми не тільки пропонуємо пасажирські перевезення в Луцьку за доступними цінами, а й маємо практику надання відстрочок платежів і навіть систему лояльності для постійних клієнтів.
Тепер можна легко організувати будь-яку поїздку, відвідавши один з наших офісів, або звернувшись за номером телефону, вказаним в розділі контактної інформації.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP