Пасажирські перевезення Луцьк – Львів

Перевезення пасажирів на далекі відстані – відповідальна справа, адже від професіоналізму водія залежать людські життя. Компанія «Преміум-Сервіс ЛТД» відмінно впорається з цим завданням завдяки компетентності своїх працівників.
Які б не були труднощі на дорозі, наші водії подолають їх швидко і впевнено. Ми гарантуємо вам повну безпеку під час пасажирських перевезень до Львова або іншого міста за будь-яких погодних умов.
Будьте впевнені: досвідчені водії нашої фірми готові «відповісти головою» за безпеку кожної людини в салоні. Тому в тривалу поїздку можна абсолютно спокійно брати навіть дітей. Ні про які ризики не може бути й мови.
Ви обов’язково відзначите наші:
• Професіоналізм
• Гнучкість
• Великий досвід роботи
• Ввічливість
Усі працівники ТОВ «Преміум-Сервіс ЛТД» готові працювати на результат і надавати якісний сервіс.

Зручність для пасажира

Наша транспортна компанія завжди піклується про комфорт клієнтів і створює найкращі умови для пасажирських перевезень до Львова. Тому ми надаємо на вибір великі автобуси і мікроавтобуси як звичайного, так і преміум-класу.
Сідаючи в неймовірно зручні і просторі крісла, ви забудете про плин часу, завдяки чому пасажирські перевезення до Львова не затьмарять вражень від поїздки. Ви зможете спокійно розслабитися, відпочити. Навіть тривала поїздка в комфортабельному салоні пройде для вас непомітно. Ми застосовуємо сучасний підхід до перевезень, заснований на поєднанні зручності та безпеки.

Перевезення територією України

Наша команда співробітників готова здійснити пасажирські перевезення до Львова, Ужгорода, Рівного або в будь-який інший населений пункт України. До ваших послуг великий автопарк, що складається з понад 60 транспортних засобів.
Якщо ви заздалегідь плануєте поїздку в інше місто на автобусі – замовте його у нас. Для цього зв’яжіться з консультантами по телефону, електронною поштою, скайпом або через чат ICQ. Ми з задоволенням відповімо на ваш лист або дзвінок, надамо якісні послуги за доступну ціну!
Не хвилюйтеся, справи ми ведемо офіційно. Маємо державну ліцензію. З нами ваша подорож пройде максимально комфортно і безпечно. Ми впевнені, що пасажирські перевезення до Львова, надані нашою компанією, залишать виключно приємні враження.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP