Пасажирські перевезення Луцьк – Рівне

Пасажирські перевезення – незамінна послуга під час святкування ювілеїв з пишними урочистостями, весіль з великою кількістю гостей, проведення екскурсій, семінарів, і навіть в ритуальних цілях.
Здійснюючи пасажирські перевезення до Рівного, наша компанія намагається не обмежуватися одноманітністю послуг, постійно збільшуючи їх кількість і різноманіття.
Так, наприклад, фірма вже давно розробила систему довгострокової оренди. Ми надаємо в тривале використання мікроавтобуси для перевезення невеликої кількості людей, а також транспортні засоби великої місткості. Крім того, наші фахівці зуміли організувати роботу на найвищому рівні і на відміну від багатьох конкурентів можуть похвалитися рядом беззаперечних переваг:
• Наявність всіх відповідних ліцензій на пасажирські перевезення
• Підбір водіїв за строгим конкурсом
• Сучасний автопарк з великою кількістю транспортних засобів
• Чисті і комфортабельні салони

Послуги від лідера

Завдяки лідируючій позиції у пасажирських перевезеннях до Рівного, ми маємо можливість запропонувати великим підприємствам оформити договори про тривалу співпрацю. Це дозволить недорого перевозити робочий персонал, не обтяжуючи співробітників, і тим самим підвищити продуктивність праці. Ідучи в ногу з часом, наш молодий колектив запропонує обрати зручний варіант оплати, потрібний вид транспорту і найвигідніші умови контракту.
У якому б місці не перебували виробничі потужності вашої фірми, наші комфортні автобуси довезуть пасажирів до пункту призначення у максимально короткі терміни, дотримуючись при цьому всіх заходів безпеки. Ведення справ із нами не тільки створить сприятливу економічну ситуацію всередині вашої фірми, але і дозволить вам піднятися вгору в рейтингу успішних підприємців.

Перевезення по області і не тільки

Приємні ціни на транспортні перевезення очікують не тільки наших корпоративних клієнтів, а й туристичні та екскурсійні групи. Для них у нас є спеціальні вигідні пропозиції, які, безумовно, сподобаються і залишать тільки хороші спогади і позитивні відгуки про співпрацю.
Як місцеві маршрути, так і далекі поїздки обов’язково страхуються нами на велику суму, що не може не задовольнити замовника, адже в дорозі можуть виникнути неприємні ситуації. Але завдяки досвідченій команді, наша компанія надасть сервіс найвищого рівня і, здійснюючи пасажирські перевезення Луцьк – Рівне, впорається з будь-якими непередбаченими випадками в дорозі.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP