Пасажирські перевезення Луцьк – Ужгород

Пасажирські перевезення є однією з найвідповідальніших послуг, які пропонують транспортні компанії. Для нас головним критерієм є безпека пасажирів, комфорт і прийнятні ціни. Такі особливості, як великий досвід роботи, прагнення постійно покращувати якість сервісу і погоня за технічним прогресом, дозволили нам вийти в лідери галузі.
Офіційне ведення справ, наявність ліцензії вирізняє нас серед конкурентів і гарантує якість наданих послуг. Завдяки професійному підходу ми враховуємо всі побажання клієнта і пропонуємо виключно вигідні умови пасажирських перевезень до Ужгорода.

Ми стаємо тільки кращими

Наш молодий колектив налічує понад 100 осіб. І перед кожним поставлене завдання – ставитися до перевезень бездоганно і відповідально. Наш девіз: «Бажання клієнта – закон».
Перевезення здійснюються якісними і надійними транспортними засобами, які регулярно проходять повний технічний огляд. Великий автопарк постійно розширюється. Все, що Вам необхідно зробити – це вибрати маршрут, а ми надамо в оренду автобуси і мікроавтобуси з професійними водіями з великим стажем роботи і досвідом.
Ви можете замовити авто для будь-якого заходу – поїздки до Ужгорода, весілля, шкільні екскурсії, екскурсійні поїздки, корпоративні події, ділові поїздки, трансфери в аеропорт, перевезення великих і маленьких груп. Комфортабельність і охайність салонів чудово поєднуються з привітними та уважними водіями.

Наші переваги:

• ліцензоване обслуговування;
• індивідуальний підхід до замовлення;
• невисока ціна;
• чистота і комфорт салонів;
• пунктуальність;
• стабільність;
• працьовитість.
Наша компанія вже зарекомендувала себе завдяки сучасному підходу до транспортних послуг. І, незважаючи на нестабільність в Україні та світі, ми міцно стоїмо на ногах і завжди будемо надавати транспортні послуги на високому рівні.
Щодня ми працюємо над поліпшенням наших послуг і, відповідно, помічаємо зростаючий прогрес. Адже тільки чесною працею можна отримати авторитет серед клієнтів та сотні позитивних рекомендацій. Ми з турботою підійдемо до вирішення ваших запитів, врахуємо всі побажання. Покладіться на нас, ми організуємо вашу поїздку швидко, надійно і вигідно.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP