Пасажирські перевезення Луцьк – Житомир

Пасажирські перевезення стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя і ми кожен раз стикаємося з проблемою вибору транспортного засобу. Нерідко транспортні компанії навмисно підвищують ціну на оренду автобуса, щоб створити ілюзію високоякісного обслуговування. Але головною метою успішної роботи є принцип зробити клієнта постійним.
Наша компанія розробила схему оплати оренди транспортних засобів таким чином, що прибуток йде не від десятка клієнтів і великий, а навпаки – мінімальний, але з більшої кількості клієнтів. Таким чином, пасажири отримують найдешевші ціни на поїздку. Ми вважаємо, що стабільність і розвиток кращі за жадібність і неробство.
Не дивно, що пасажирські перевезення до Житомира клієнти замовляють саме у нашої компанії.

Що означає безпека?

Безпека пасажира – це найважливіший аспект в справах компанії. Працьовитий молодий колектив, диспетчери, механіки чітко знають свої обов’язки і діють як налагоджений механізм. Професійні водії з великим досвідом роботи напам’ять знають місто і можуть дбайливо доставити до пункту призначення, навіть нашими далеко не ідеальними дорогами.
Ми сміливо можемо гарантувати надійність наших послуг, оскільки працюємо за ліцензією. Будь-яке замовлення оформляємо офіційно і чітко стежимо за його виконанням; це і є сучасний підхід до справи.
Ми надаємо послуги з замовлення автобусів і мікроавтобусів на пасажирські перевезення Луцьк – Житомир, також обслуговуємо різні заходи:
● Перевезення особистих речей
● Переїзд невеликих і великих груп
● Корпоративні зустрічі
● Екскурсійні поїздки
● Шкільні екскурсійні поїздки і т.д.

Ви ще сумніваєтеся, дзвонити нам чи ні?

Тоді ось ще важливий аргумент – транспорт! Наш автопарк складається лише з автобусів і мікроавтобусів іноземного виробництва і швидко розширюється. Кожен автобус ретельно відбирається і тестується. Ми ніколи не візьмемо в штат авто з прогресуючою несправністю. І, відповідно, регулярно проводимо техогляд транспорту.
Чистота і акуратність салонів – це наша візитна картка.
Невід’ємною частиною є комфорт сидінь і впорядкованість салонів – все, щоб ви відчували затишок і турботу.
Ви вже дізналися, що комфортабельні пасажирські перевезення Луцьк – Житомир тепер стали доступними. Приєднуйтесь до нас, і ви в цьому переконаєтесь!

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP