Розвозка працівників ресторану, кафе чи бару

Затримка працівників ресторану допізна через проведення свят підштовхує власників розважальних закладів скористатися такою послугою, як розвозка співробітників додому. Особливо така послуга актуальна для кафе, які знаходяться далеко від центру міста. Замовити бус-таксі вам обійдеться дорого, а утримання свого автопарку спричинить багато клопоту; взяти хоча б до уваги місце для паркування та періодичні ремонти. Однак вихід із ситуації є. Наша транспортна компанія готова запропонувати вам послуги розвезення працівників ресторану від місця роботи до дому і назад, а вартість замовлення вас приємно здивує.
Розвозка працівників ресторану може бути замовлена ресторанами як щоденно, так і один чи кілька разів, залежно від ситуації, що склалася. Наприклад, якщо необхідно відвезти працівників додому після корпоративу, замовляють таку послугу один раз. А ось якщо потрібно постійно добиратися автотранспортом до місця роботи і назад додому, а це буває проблемно через нічні зміни, то замовляють постійні послуги.

Співпраця з нами в розвезенні працівників ресторану – це вигідно

Автопарк нашої компанії складається з великої кількості різних транспортних засобів – це автобуси, мікроавтобуси, легкові авто для організації будь-яких перевезень. За бажанням замовника ми можемо розвозити працівників ресторану на автотранспорті того класу і марки, які відповідають рівню і статусу закладу.
Кожен наш автомобіль проходить технічний огляд і знаходиться в хорошому стані. Наші водії – це майстри своєї справи, вони підготовлені до будь-яких ситуацій на дорозі. Ви можете нам довіряти. Ми забезпечимо комфорт і безпеку вашому персоналу при перевезенні додому та на роботу.

Переваги співпраці з нами

– мінімізація витрат на перевезення;
– мобільність подачі автомобілів;
– безкоштовний простій авто.
Щоб замовити потрібну для вас послугу або проконсультуватися, ви можете звернутися до наших диспетчерів. Вони обов’язково дадуть відповідь на всі ваші запитання з приводу розвезення працівників ресторану, зорієнтують з ціною. Завдяки досвідченим співробітникам нашого молодого та енергійного колективу, ви отримаєте якісний сервіс. У нас є всі необхідні документи, а також ліцензія на перевезення, що свідчить про наш професіоналізм. Всі наші клієнти залишалися задоволені комфортним транспортом і загальним рівнем послуг, що надаються нашою компанією.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP