Замовлення мікроавтобуса

Вихідні дні сучасних людей зазвичай наповнені знаменними подіями і святами. Весілля, ювілей, корпоратив, захоплююча екскурсія, подорож великою компанією з друзями за місто – всі ці події передбачають велику кількість людей, яких необхідно підвезти до місця проведення свята, і, звичайно, відвезти назад. У таких випадках вам допоможе послуга від нашої компанії – замовлення автобуса.

Якщо планується не дуже велика компанія, то необхідний автобус не великих розмірів. Як же правильно замовити мікроавтобус? На сайтах різних компаній-перевізників ви знайдете не тільки адреси і телефони офісів, але й повну інформацію про саму транспортну фірму, її автопарк, вартість на оренду авто і, звичайно ж, є можливість переглянути фото автотранспорту. Проте важливо вміти правильно поєднувати «ціну-якість». Наша компанія це уміє.

Переваги компанії ТзОВ «Преміум Сервіс ЛТД»

Наша фірма надає великий вибір автотранспорту. Наш автопарк налічує більше 60 авто. Це автомобілі нового покоління у відмінному технічному стані. Наша транспортна компанія порадує вас доступною вартістю замовлення мікроавтобуса. Вартість може змінюватися залежно від проїханих кілометрів дороги або годин, проведених в дорозі. Якщо ви маєте доступ до інтернету, то замовити автотранспорт в іншому місті дуже просто за допомогою сайту нашої фірми. Орендовані транспортні засоби стануть вдалим варіантом для зустрічі поважних гостей міста, делегацій і організації корпоративів.

Чому вигідно орендувати мікроавтобус?

Порівняно з великим автобусом замовлення мікроавтобуса має багато переваг. Мікроавтобус набагато маневреніший, їде швидше і більш зручний. Всі ці плюси очевидні і на 100 відсотків виправдовують вибір на користь такого пасажирського транспорту. Здійснюючи замовлення в нашій компанії, вам необхідно надати інформацію про кількість осіб, які відправляться в поїздку, час і дату, а ми підберемо вам відповідний транспорт.

Замовляти мікроавтобус найкраще в транспортних компаніях, які мають ліцензію на перевезення та яким довіряють люди. Наша фірма має всі необхідні документи для здійснення пасажирських перевезень по містах України та багато позитивних рекомендацій клієнтів. Наш молодий і дружний колектив завжди радий вам допомогти.

Доступні для замовлення траспортні засоби

Нам довіряють

КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

 

MODERN-EXPO GROUP

 

WORLDSERVICE GROUP

 

УКРАВТОЗАПЧАСТИНА

 

MOUZENIDIS Travel

 

БОГДАН МОТОРС УКРАЇНА

 

SKF GROUP